ŞİLE KAMP ALANLARI

COVİD 19 DÖNEMİNDE GİDİLECEK SAKİN KAMP ALANI

Metropol de yaşamanın hem artı noktaları hem eksi noktaları var. Fakat çalışan bireyler olarak bu keşmekeşte bazen kaybolabiliyor, kendimizi yorgun ve huzursuz hissedebiliyoruz.

Covid 19 un yarattığı mutsuzluğu bu yıl dünyada herkes hissediyor; sakin, doğayla iç içe olabileceğimiz, yorgunluğumuzu, stresimizi atabileceğimiz yerler arıyoruz. Covid 19 dan önce otelleri, pansiyonları gönül rahatlığıyla tercih edebiliyorken bu yıl çoğumuz gitmemeyi tercih etti. Ya da kamp alanları, bungalow ev tarzı daha butik alanlara yöneldi..

Doğayla iç içe olan kamp alanları bu yıl gerçekten metropolden kaçış noktalarımız oldu.. Günü birlik ya da hafta sonu tatillerimizi yaz-kış değerlendirebileceğimiz İstanbul’a yakın bu kamp alanlarına bir bakalım..

 

Green Park Camping Ağva

Green-Park-Camping ağva

İstanbul’un stresinden kaçabileceğimiz ve aynı zamanda İstanbul’a yakın olan bu kamp alanı Ağva da bulunuyor.

Geniş bir yerleşkeye sahip olan Green park camping oldukça temiz ve bungalow ev, karavan ve piknik alanları gibi farklı olanaklar sunuyor

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, 24 saat sıcak su, çadır, karavan ve bungalov konaklama yeri, Wi-Fi, restoran ve kafeterya, bulaşıkhane ve çamaşırhane, buzdolabı, bungalov odalarda klima ve TV, çocuk oyun alanı, plaj, soyunma kabinleri, şezlong, şemsiye ve otopark alanı

 

Woody Ville Kamp Alanı

Woodyville- kamp alanı

Konum olarak Ağva’nın cennetine bulunan Woody ville kamp alanı doğal yaşamı tatma imkanı sunuyor size.

Burada çadır ve kavran kampının yanı sıra ücretli bungalov evlerde de kalabilirsiniz. Karadeniz’in mavilikleriyle bir gün geçirebileceğiniz alana çadırınızı kurabilirsiniz.

Kamp Olanakları: WC, duş, ısıtma ve soğutma sistemi, otopark alanı, piknik alanları ve piknik masaları, çadır ve , Wi-Fi, restoran ortak kullanım mutfak alanı ve karavan konaklama yerleri.

Ağva Gelesun Camping

Green-Park-Camping

Ağva’da yer alan güzel ve ferah çadır kampı ve karavan kamp alanlarından birisidir. İster çadırınız ile gidebilir isterseniz tesiste yer alan ve içleri döşeli olan büyük çadırlarda konaklayabilirsiniz.

İster günübirlik isterseniz uzun tatillerinizi değerlendirebilirsiniz.

Hafta sonları açık sezonda aşırı derecede kalabalık olabilmekte o yüzden yazın hafta içlerini tercih etmekte yarar var.

Kamp yapmak istemeyenler , piknik yapabilir veya belirlenen yerlerde mangalını yakarak keyifli dakikalar geçirebilirler.

Kamp Olanakları: üzeri kapalı yanlardan açık 2 adet kafe alanı mevcut, 2 adet kabin erkek tuvaleti, 2 adet kabin kadın tuvaleti, 2 duş alanı, lavabo bölümü, bulaşık yıkama alanı bulunmaktadır.

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Article

0 Yorum

Yorum Yaz