SELİN CİĞERCİ MASKARA

SELİN BEAUTY MASKARA

Selin Ciğerci’nin markası olan Selin beauty yeni ürün serisi olan maskaraları satışa sundu.. Sosyal medyada çok ses getiren bir tanıtımla giriş yapan ve instagram tanıtım videosunda takma kirpik taktı iddialarıyla gündeme gelen selin beauty maskaraları akıllara denemeye değer mi sorusunu getirdi. Diğer ürünlerini  SELİN CİĞERCİ KOZMETİK ÜRÜNLERİ – SELİN BEAUTY ÜRÜNLERİ yazımızda deneyimleyip yorumlamıştık.. İyi ve kötü yanlarını ayıklamıştık. Maskaralar söz konusu olduğunda çok güçlü markalarla yarışmak durumunda kalan selin beauty markasını diğer güçlü maskara markalarından ayıranlar neler ?

Daha sonra çoğaltır mı bilinmez fakat şu anda iki farklı maskara sundu bizlere.. Fiyat bakımından ortalama bir fiyatla giriş yaptı piyasaya.

%50 İndirimli fiyatları;

BENGAL: 49,90 TL

BOOMBAY: 49,90 TL

 

SELİN BEAUTY BOOMBAY MASKARA

 

BOOMBAY maskara için selin ciğerci’nin sloganı ”Kusursuz bakışların yeni anahtarı! ” oldu.

SelinBeauty’nin yeni göz bebeği Boombay Maskara ismini “Siyah Panter” lakabıyla tanınan Bombay kedisinden alıyor, Boombay maskara, simsiyah ve net kirpikler sunuyor. Özel kıl tekniği ile geliştirilmiş olduğu söylenilen fırça gerçekten de faydasını gösteriyor. Maskara kullandığında kirpiklerinin yapıştığını söyleyenlerin bu maskarayı kesinlikle deneyimlemesi gerekiyor. Tek seferde kıvrık kirpikler diyemeyiz fakat tek seferde ayrılmış siyah kirpikler diyebiliriz. İkinci katı da sürdüğünüz taktirde kıvırma oranı çok daha etkili oluyor.

Tek kat kullanıldığında günlük kullanım için yeterli ve hafif bir etki bırakıyor. Gece kullanımı için iki kat kullanılabilir..

SELİN BEAUTY BENGAL MASKARA

SelinBeauty’nin BENGAL maskara için sloganı ” bambaşka bir dünyaya gözlerini aç!” oluyor.

Daha kıvrık kirpikler için tercihiniz BENGAL olmalı. Tek fırça darbesiyle düşük kirpikleri dipten uca kıvırıyor ve kaldırıyor. Göz şeklinize bile etkisi olduğunu görebilirsiniz.  Tek kat ile bile yoğun bir bakış yakalayabilirsiniz. Siyah yoğunluğu ve pigmenti oldukça güçlü bir formülün sonucu olduğunu gösteriyor.. İki kat sürülebilir fakat daha fazlası kirpiklerde yapışma yaratabiliyor. Fakat bu durum maalesef ikinci kattan sonra çoğu maskarada mevcut.

Özetlemek gerekirse Selin Ciğercinin instagramda maskaraları tanıtırken takma kirpik takmasına gerek yokmuş 🙂 Ürünlerin formülleri ve yapısı oldukça güçlü ve çoğu bildiğimiz iyi markalarla da yarışacak kapasitede..

Tags: , , , , , , , , , , , ,

Related Article

0 Yorum

Yorum Yaz