SELİN CİĞERCİ KOZMETİK MARKASI- SELİN BEAUTY

SELİN BEAUTY – SELİN CİĞERCİ KOZMETİK ÜRÜNLERİ

Hepimizin ismine aşina olduğumuz Selin Ciğerci bildiğiniz gibi kendine ait bir kozmetik markası oluşturdu. Ürünlerini kendi de deneyerek instagramda takipçilerine bol bol gösteriyor ve paylaşım yapıyor. Kendi ürün tanıtımını yaparken efekt kullanmadan kendine ürünlerini uygulaması , paylaşması ürünlerin kalitesine ve içeriğine olan güveni arttırıyor. Kısa zaman içinde bir çok marka arasından sıyrılan  selin ciğerci’nin markası selin beauty’nin ürün skalası da oldukça geniş. Ekibinin çoğunluğunun kadından oluşması da gözden kaçmıyor. Bu da ürünleri alacak kadınlar için hoş bir pozitif yaklaşım sağlıyor.

Selin Ciğerci’nin  BB krem ve kirpikleri son dönemde hem başka markalardan hem de kendi ürünleri arasından sıyrılarak ciddi bir sükse yarattı. O halde Selin Beauty’nin en çok konuşulan ürünlerine bir bakalım..

 

SELİN BEAUTY BB KREM

bb kremÖncelikle Selin Beauty BB kremin 4 farklı renk seçeneği mevcut. Extra light, light, medium ve dark. BB krem markalarında genelde 2 renk seçeneği oluyor bu nokta da selin beauty BB krem de cilt tonunuza uygun olan rengi mutlaka bulabiliyorsunuz.

Formül açısından vitaminlerle zenginleştirilmiş, hem anti-aging etkisi hem de lekelerde zamanla azalma sağlıyor.
”İçeriğinde ki C vitamini ile cilt tonunu eşitler, lekelerin zamanla giderilmesini sağlar.
Gül yaprakları özü ile hücre yenileyerek anti – aging etkisi sağlar.
E vitamininin nemlendirici ve antioksidan etkisi ile daha taze ve canlı cilt görünümüne kavuşturur.”
Yapısal olarak ne çok katı ne çok sıvı bir kıvamı var. Kullanımı ve yüzde yayılması kıvamına göre oldukça kolay oluyor. Kızarıklıkları tek sürüşte kapatabiliyor fakat güçlü lekeler için ikinci kat uygulama gerekebilir. Formülü sayesinde göz altlarına da gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz.

SELİN BEAUTY TAKMA KİRPİK

takma kirpik

Çoğumuz kirpiklerimizdeki sıklık oranından ya da kıvrık olmamasından dönem dönem şikayet edebiliyoruz. Özellikle özel günlerde makyajımızı tamamlamak,bakışlarımızla dikkat çekmek isteyebiliriz. Takma kirpikler bu noktada en büyük destekçimiz oluyor.

Selin Ciğerci’nin kirpikleri 2 yoğunlukta bizlere sunulmuş. Doğal, ve extra yoğun.

Doğal yoğunluktaki takma kirpiği günlük kullanım için oldukça uygun ve taktığınız süre içinde rahatsızlık hissettirmiyor. Kendi kirpiğiniz gibi gözünüzde ağırlık hissi yaratmadan dolgunlaştırıyor ve maskara kullanmak gerekmiyor. İsteğe bağlı olarak maskara kullanımına da uygun kirpikler.

 

SELİN BEAUTY RUJ

PARLAK RUJ,

Selin beauty’nin renk sklası oldukça geniş yaklaşık 15 adet ruj sunuyor. Farklı yapılarda ve nude renklerden kırmızı tonlara kadar farklı tonlar sunuyor bize. Bahsedeceğim en çok konuşulan rengi Champagne. Bu rengi farklı tonlarla kombinleyerek mat ya da gloss olarak kullanabilir, renk tonunu ayarlayabilirsiniz. Tek sürüldüğünde parıl parıl dudaklar sunuyor bizlere. Gloss rujlarda yaşadığımız o kötü yapış yapış hissi bırakmıyor. Hem doğal hem de o istediğimiz hafif pembeliği selin beauty’nin champagne renginde bulabilirsiniz. Kalıcılığı da oldukça güçlü .

SELİN BEAUTY ALLIK

cleopatra allık
Selin Beauty Kleopatra Allık lansmana özel sınırlı sayıda üretilmiştir. Rengi, hafif altın ışıltılar barındıran kahvedir. Cilde doğal bronz bir renk vererek güneşsiz bronzluk etkisi sunuyor.
Toz allıklarda bazen uçuyor- toz toz oluyor algısına kapılabiliyoruz. Fakat bu allıkta böyle bir sorun yaşanmıyor. Tüm gün kalıcılığını ve rengini koruyor. İçindeki pigmentler oldukça bonkörce kullanılmış tek fırçada doğal bir sonuç elde edebilir ya da isteğinize göre rengini ikinci katla daha çok vurgulayabilirsiniz. Yumuşak yapısıyla sürülüşü oldukça kolay oluyor.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Article

2 Yorum

Arzu Vasconcelos 10 Mart 2021 at 19:49

Ben ürünlerinizi çok merak ediyorum özellikle allık rimel ve BB cremleriniz yanlız İngiltere de yasıyorum burada satış noktaları varmı nasıl denenebilir yardımcı olurmusunuz

Yorum Yaz