Valla kızlar kimse inkar etmesin sabah uyandığında kabarmamış, ipek gibi saçlar hepimizin hayali. 
Güne başlamadan saçlarımıza uyguladığımız işlemler (maşa, düzleştirici,fön..) ya da o istediğimiz muhteşem saç rengine ulaşmak için kuaförlerimizin yaptığı işlemler, bütün gün işlerimize koştururken o keşmekeşte saçlarımızın nasibini alması da cabası .. İster istemez her gün biraz daha yıpranıyor saçlarımız..
Her bakım ürünü maalesef ki yeterli gelmiyor.. Doğru ürünleri düzenli olarak bıkmadan kullanmak gerekli. İstikrar kızlar ?
Ama biz yine de kısa zamanda etki görmek istiyoruz değil mi ? Kim ne derse desin bu bizim en doğal hakkımız ❤ O yüzden şimdi size vereceğim birkaç tüyonun işinize yarayacağına eminim.. Beni takip edin yolu biliyorum 🙂
 
 
 

İLK ADIM, DOĞRU ŞAMPUAN

Yves Rocher Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan
 
 
Formülündeki Organik Jojoba Yağı, saç tellerinin kendini onarmasını sağlıyor,saça kaybettiği nemini geri kazandırıyor. Jojoba yağının faydaları zaten saymakla bitmez cildimiz için bile kullanıyoruz. canım jojoba ❤? Saç kırılmasını %92 oranında azaltmaya yardımcıdır**. Kızlar yıpranmış saçınıza nem verip onarırken yeni oluşacak kötü etkilere karşıda saçları hazır hale getirip koruyor 🙂 Bu yepyeni onarıcı şampuanın mucizevi dokunuşuyla yıpranmış saçlar tekrar sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşuyor.
 
İKİNCİ ADIM, BAKIM KREMİ
Wella Sp Luxeoil Keratin Protect Yağ Özleri Içeren Bakım Kremi
 
Bu krem argan yağı ve keratinin mükemmel birleşiminden oluşuyor. Saçları beslerken günlük bakımımızı hızlıca tamamlıyor. Saçın yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlıyor. (En sevdiğimiz ?) İçeriğindeki badem ve jojoba yağı; saçı nemlendiriyor, besler ve kırık saç uçlarının görünümünü düzenler. ( bakın canımız, bir tanemiz jojoba burda da var ) Ve hepimizin sevmediği elektriklenme ve kabarma gibi olumsuzluklarla savaşıyor.
 

ÜÇÜNCÜ ADIM, MASKE

Loreal Professionnel Serie Expert Gold Absolut Repair Saç Bakım Maskesi
Kızlar altına imzamı atacağım bir maskedir. İlk kullanımda etkisini göremezsin diyenlere inat yapılmış bir ürün adeta ?
Absolut repair altın maske, çok zarar görmüş ve zarar görmüş saçlar için anında onarabilen bir maskedir. Saçı yumuşak, parlak ve kullanımı kolay, ağırlıksız bırakarak onarır. Zayıflamış saç telini derinlemesine besler ve onarır, böylece saçlarınızın yenilenmesini, parlamasını sağlar.
 
 

VE SON ADIM, SERUM

Urban Care Yoğunlaştırılmış Keratin İçeren Onarıcı&Pürüzsüzleştirici Saç Serumu
Saçlarıma hem bakım yapsın hem kolay taranmasını sağlasın hem de mis gibi koksun diyenler toplanın ?
Yoğunlaştırılmış keratin içeren onarıcı ve pürüzsüzleştirici saç bakım serumu, özel formülü ile aşırı yıpranmış, kuru, mat ve cansız saçları hedef alıyor.
Saçların kökten uca sağlıkla parlamasına, güçlenmesine yardımcı olurken saç kırılmalarını da azaltıyor.
Elektriklenme ve kabarmayı önlüyor ve UV filtresi sayesinde saçları güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyor.
Durulama gerektirmiyor kızlar duştan sonra kullanabileceğiniz gibi günlük dışarı çıkarken de sürebiliyorsunuz, ağırlaştırma yapmıyor 🙂
 
 
 
Tags: , , , , , , , , , , , ,

Related Article

1 Yorum

Yorum Yaz