Maybelline maskaraların her biri ayrı güzel ve çoğumuz mutlaka maybelline maskaralardan bir tanesini denedik. Etkisini de gördük fakat burada asıl iş kirpik yapınıza uygun olan maskarayı seçmek. Kirpik yapınıza bakmadan aldığınız maskaralar ne kadar iyi olursa olsun istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Şimdi doğru maskarayı bulma zamanı..

TEK TEK AYRILMIŞ KİRPİKLER

LASH SENSATIONAL MASKARA

MAYBELLINE- LASH SENSATIONAL MASKARA

LASH SENSATIONAL maskara, kirpikleri tek tek ayırırken hacim veriyor… Yelpaze etkisi görmek istiyorsanız gözlerinizde bu ürünü kaçırmayın. Yeni formülünde kullanılan yaban gülü yağı ile de kirpiklerimizi beslemeyi unutmuyor.. Ağırlık hissi yaratmadan kirpiklerimize sağladığı hacim ve o tek tek ayrılmış görüntü gün boyu kalıcı oluyor..

LASH SENSATIONAL SUYA DAYANIKLI MASKARA

LASH SENSATIONAL SUYA DAYANIKLI MASKARA

LASH SENSATIONAL SUYA DAYANIKLI maskara, suya dayanıklı formülü ile en küçük kirpiklerimizi bile yakalayıp hacim vermeyi başarıyor..Gün boyu kalıcı formülü ile özellikle makyajımızın gece boyu bize eşlik edeceği günlerde yenilemeye gerek duymayacağımız bir maskara. İkinci katı sürmeye gerek bırakmıyor ve tek katta istediğimiz hacim ve tek tek ayrılmış kirpik görüntüsünü bize sunuyor..

THE COLOSSAL GO EXTREME LEATHER BLACK MASKARA

THE COLOSSAL GO EXTREME LEATHER BLACK MASKARA

Lifting etkili net kirpikler isteyenler için devreye THE COLOSSAL GO EXTREME LEATHER BLACK MASKARA giriyor. Hem topaklanma yapmıyor hemde kirpiklerimizi ayırıyor..

Çift taraflı eğimli bir fırçaya sahip bu  da kirpiklerimizi tek seferde ayırmamıza ve kıvırmamıza yardımcı oluyor. Zikzak hareketlerle uygulanması tavsiye ediliyor.

HACİMLİ KİRPİKLER

THE COLOSSAL BIG SHOT MASKARA

THE COLOSSAL BIG SHOT MASKARA

Bu maskaranın sloganı ”konu kirpiklerin olduğunda büyük düşün”

Kesinlikle sloganını hayata geçiren bir formüle sahip. Hacim konusunda rakiplerine meydan okuyor ve bu etkiyi hayata geçirebilmek için içerik olarak yoğun kolajen içeriyor.

Günlük makyaj ya da gece makyajı için yoğun kirpikler ve belirgin kirpik sevenlere önerimiz THE COLOSSAL BIG SHOT MASKARA oluyor.

THE COLOSSAL GO EXTREME LEATHER BLACK MASKARA

THE COLOSSAL GO EXTREME LEATHER BLACK MASKARA

THE COLOSSAL GO EXTREME LEATHER BLACK maskaranın sloganı ”Kirpiklerinin gücünü arttır ve sınırları zorla!”

Sloganının hakkını veren maskaralardan biri. Çift hazneli fırçaya sahip olan bu maskara 16 kata kadar daha yoğun hacim veriyor. Pigment olarak da çoğu markaya fark atan THE COLOSSAL GO EXTREME LEATHER BLACK maskara yoğun siyah rengiyle gözle görülür bir fark yaratıyor.

FALSIES BLACK DRAMA MASKARA

FALSIES BLACK DRAMA MASKARA

FALSIES BLACK DRAMA maskara ile anında simsiyah ve hacimli kirpiklere ulaşabilirsiniz. Kaşık şeklinde bir fırça yapısına sahip olan bu maskara en kısa kirpikleri bile yakalamayı başarıyor.  Bu maskara sizlere ,siyah ve mat bir bitiş ile makyajınızı tamamlama imkanı sunuyor. Ağır bir yapısı olmadığı için kirpikleriniz istediğiniz forma gelene kadar uygulayabiliyorsunuz.

KIVRIK KİRPİKLER

TOTAL TEMPTATION™ MASKARA

TOTAL TEMPTATION™ MASKARA

Gözlerin daha büyük görünmesinde kirpiklerin etkisini ez geçmek olmaz. Özellikle kıvrık kirpikler gözlerimizin şekline bile etki ediyor..

TOTAL TEMPTATION maskara özellikle hafif yapısıyla bizleri cezbediyor.. Bu maskara kirpiklerimizi kıvırırken aynı zamanda hacim veriyor.. İçeriğindeki hindistan cevizi yağının da etkisiyle kat kat uygulamalarda bile yapışmıyor aksine kirpiklerimizin hacmini ve kıvrık görüntüsünü arttırıyor.

VOLUM’ EXPRESS ROCKET MASKARA

VOLUM' EXPRESS ROCKET MASKARA

VOLUM’ EXPRESS ROCKET maskara patetli süpersonik bir fırçaya sahip. Bu maskara sadece kıvırık kirpikler değil hem kıvrık hem hacimli kirpikler sunuyor. Topaklanma yapmadan gün boyu kalıcı bir etki bırakıyor, 8 kata kadar da hacim vaadi var ve formülüyle bu vaadini yerine getiriyor..

Makyajınızı bir fondöten ya da bb kremle tamamlamak isterseniz YAZ AYLARININ FONDÖTENLERİ yazımıza bir göz atabilirsiniz..

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Article

1 Yorum

Yorum Yaz