TÜRKİYE’DE BULUNAN KORE BAKIM ÜRÜNLERİ

Kore bakım ürünleri öncelikle muhteşem ambalajlarıyla kalbimizi çeldi… Kullandıkça da kendilerini sevdirdiler. Kore ürünlerinde cilt bakım ürünlerinden makyaja kadar aradığımız her şeyi Türkiye piyasasında artık bulabiliyoruz.

 

SCİNİC SPARKLİNG PORE TONİK

sparkling-pore-tonik

Görünüşüyle adeta sodayı andıran bir tonik 🙂 Köpüklü su içeren gözenek sıkılaştırıcı tonik, sebum ve ölü deriyi temizlemeye yardımcı oluyor. Ciltte hızlı bir şekilde emiliyor ve yağlı bir hiç bırakmıyor. düzenli kullanımda etkisini görebilirsiniz..

 

HOLİKA HOLİKA SMOOTH EGG SKİN PEELİNG GEL

holika holika peeling

 

Yumurtayı andıran bu ürün sadece görsel olarak bu şekli almamış, içeriğindeki  yumurta enzimi sayesinde renk tonunuzu düzenliyor. İçeriğinde oldukça güçlü ham maddeler barındıran smooth egg skin bakteri üremesini engellediği için sivilce oluşumunu baskılıyor ve gözenekleri küçültmek için yardımcı bir ürün.

 

SCİNİC SPARKLİNG PORE KREM

SCİNİC SPARKLİNG PORE KREM

Tüm cilt tipleri için uygun olup nemlendirme özelliğiyle beraber düzenli kullanımda gözenek sıkılaştırıcı etkisi de oluyor ve ciltte rahatsız edici yağlı bir his bırakmıyor..

 

SCİNİC MASKE GOLD

SCİNİC MASKE GOLD

Scinic 24K Altın Hidrojel Maske , cildinizin daha aydınlık ve eşit tonda görünmesine yardımcı olur ve gerçek altın tozu içermektedir.

Bu maske ile cildinize uygun fiyatta lüksü yaşatabilirsiniz…

 

PURE BEAUTY SİLKY TOUCH GÜNEŞ KREMİ

SPF 30++ VE SPF 50++

PURE BEAUTY SİLKY TOUCH GÜNEŞ KREMİPURE BEAUTY SİLKY TOUCH GÜNEŞ KREMİ

Pure Beauty markası hayatımıza bb kremleriyle hızlı bir giriş yapmıştı. Pigment ve kalitesi oldukça etkileyici olan markanın güneş kremi de denemeye değer. Cildiniz yüksek güneş koruması ( spf 50-90) gerektirmiyorsa spf 30+ sizin için yeterli olacaktır..  Daha fazla koruma için spf 50+ tercih edilebilir..

 

PURE BEAUTY BB KREM

PURE BEAUTY BB CREAM

Ivory ve Natural renk seçenekleri ile Pure Beauty BB krem hassas ciltlere uygun olarak üretilmiş. Anti- aging özelliği ile düzenli kullanımlarda cildi kırışıklıklardan korumaya yardımcı oluyor ve spf 35 koruma içeriyor.. Günlük kullanımlarda fondötenin ağarlığını cildinde hissetmek istemeyenler için pure beauty bb krem hafif yapısıyla birebir.

 

PURE BEAUTY CC KREM

PURE BEAUTY BB KREM

Pure beauty CC krem BB kreminden farklı olarak spf  50+ koruma sunuyor. Nemlendirici etkili hafif renk tonu eşitlenmesi bekleyenler için ideal bir krem..

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Article

0 Yorum

Yorum Yaz