C VİTAMİNLERİ

GÖNÜL RAHATLIĞIYLA KULLANABİLECEĞİNİZ GÜÇLÜ C VİTAMİNLERİ

C Vitamini Faydaları Nelerdir?

Yapılan araştırmalarda C vitamininin bağışıklık sistemi ile ilişkisi incelenmiş olup C vitaminin bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunduğu ve enerji oluşum metabolizmasına destek olduğu ortaya çıkmıştır. C vitamini sadece bağışıklık sistemini güçledirmekle kalmayıp, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına, dişlerin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna da yardımcı olur. Zaman içerisinde insan metabolizması için önemi anlaşılan C vitamini etken madde olarak kullanılarak gıda takviyelerine eklenmiş ve kullanımımıza sunulmuştur.

Redoxon 3lü Etki C Vitamini

 

Redoxon 3lü Etki C Vitamini

Günde 1 efervesan tablet önerilir. Tabletler 1 bardak su (250 ml) içinde eritilerek içilir.

içeriğinde C vitamininin yanı sıra D vitamin ve çinko ile bağışıklık sistemini destekler.  Çinko normal cildin korunmasına katkıda bulunur C vitamini cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur ve bağışıklığı güçlendirir. Cildiniz vücudunuzun ilk savunma katmanıdır, bu yüzden onu sağlıklı tutmak önemlidir. Güneş ışığı vitamini olarak da bilinen D vitamini ise hücre bölünmesinde aldığı görevin yanı sıra normal kemiklerin, dişlerin ve kas fonksiyonunun korunmasına destek olur.

Solgar C Vitamini 500 Mg

Solgar C Vitamini 500 Mg

Günde bir tablet yemekten önce ya da sonra kullanıma uygundur. Nişasta içermez aynı zamanda maya, glüten, süt ve süt ürünleri gibi alerjenleri de içermez. Yapay aroma vs de bu vitaminin içinde bulunmamaktadır.

Vegan ve vejetaryenler için uygundur.

Orzax ocean c vitamini 30 tablet

Solgar C Vitamini 500 Mg,

Ağız yoluyla alınan tabletler, mide asidinden etkilenip midede açılmaz ve ince bağırsağa geçer. İnce bağırsağa geçen tabletler, ortamda yavaş yavaş salınmaktadır. Bu sayede, gün boyu C vitamini depolarının optimum seviyede dolmasını sağlar. Ocean Vitamin C SR’nin tamamına yakını vücut tarafından kullanılılır.

Günde bir ya da 2 tablet kullanılması önerilir.

Nutrafarm Vitamin C Complex

Nutrafarm Vitamin C Complex

Takviye edici gıda olarak günde 2 kapsül kullanımı tavsiye edilir. 1 kapsülde 500 mg C Vitamini olup 5 saatte metabolize olur.

Bağışıklık sistemini destekleyerek hem enfeksiyonlara yakalanma olasılığını hem de enfeksiyonun vücutta kalma süresini azaltmaya yardımcı olur. Güçlü antioksidan özelliği nedeniyle vücut dokularını gelecek hasarlara karşı korur.

Dynavit Vitamin C+ Sambucus Nigra 20 Efervesan Tablet

Dynavit Vitamin C+ Sambucus Nigra 20 Efervesan Tablet

Günde bir tablet kullanılması önerilir

Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna , yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.  Yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına yardımcı olur.

İçeriğindeki çinko ile Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

 

Collagen Forte C Vitamini Çinko ve Selenyum Içeren Kolajen Takviyesi

Collagen Forte C Vitamini Çinko ve Selenyum Içeren Kolajen Takviyesi

Günde 3 kez kullanım önerilir. Sabah öğlen ve akşam şeklinde aralıklarla günde 3 kez tüketilebilir. B Collagen Forte sentetik maddeler içermez. Tam etki görmek isteyenler toplamda 3 aylık kullanım yapabilir.

İçeriğinde hem C vitamini hem de cilt bariyerini güçlendiren çinko bulunur. Cilt elastikiyetine oldukça katkıda bulunur.

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Article

0 Yorum

Yorum Yaz