2020-2021 SONBAHAR-KIŞ MODASI

Her ne kadar dünya covid-19 salgınıyla uğraşsa da bir şekilde hayat devam ediyor ve daha dikkatli olarak ayak uyduruyoruz. Bu dönemde gördük ki hepimiz ne bakımımızdan ne de modaya ayak uydurmaktan ya da modayı kendimize uyarlamaktan vazgeçtik.

Tüm bunlar bizi daha dinç ve covid-19 olmadan yaşadığımız eski normalimizi özlerken bu dönemimizi daha çekilebilir kılıyor.

Güzellik ve adapte olmak doğamızda var 🙂

Yaz ayları biterken sonbahar ve kış modasına gelin bakalım. Sokaklarda bizi neler bekliyor..

 

SEZONUN RENGİ KIRMIZI

KIRMIZIKIRMIZI MODAMODA KIRMIZI

Geçtiğimiz yıllarda kombinlerimizde çok fazla kırmızı kullandığımızda görüntümüzü boğduğumuzu düşünürdük. O yüzden genellikle kırmızı rengini parça parça kullanırdık. Bu yıl ise tam tersi bir durumla karşı karşıyayız. İstersek bütün kombinimizi kırmızı yapabiliriz, istersek parçalar halinde kırmızıyı kullanabiliriz. Yani kırmızı rengini sevenlere müjde bu yıl kırmızı serbest 🙂

2020-2021 kış döneminde bu rengi özellikle kazaklarda bolca göreceğiz..

SEZONDA PÜSKÜL DETAYLARI

püsküllü eteklerpüsküllü kıyafet

Püskülleri genellikle dans kıyafetleri ve gece kıyafetlerinde görürdük. 2020-2021 sonbahar- kış modasında durum yine farklı.

2020-20201  sonbahar kış modasında baştan aşağı püsküle bürünebilir ya da yer yer püskül detaylarıyla göz alabilirsiniz. Bu yıl bol bol püskül göreceğiz. Hem sokak stillerinde hem de gece kıyafetlerinde püskül detayları öne çıkıyor. Dikkatleri üzerinize çekmek için bolca kullanabilirsiniz, ister kazaklarınızda, ister eteklerinde ister elbiselerinizde püsküllere yer verebilirsiniz.

KEMERLİ CEKET SEZONU

KEMERLİ CEKET MODASICamel-Renkli-Dore-Zımbalı-Kemerli-Trençkot-ModeliKEMERLİ CEKET

Blazer ceketlerimizi, trenç kotlarımızı, hatta deri ceketlerimizi bile bu yıl kemerler süsleyecek..

Oldukça farklı model ve tasarımda göreceğimiz kemerler gözlerimizi şenlendirecek, aksesuar olarak da sıkça karşımıza çıkacak. Klasik ya da spor olarak kombinlerimize uygulayacağımız kemerler vücut şeklimizin güzel görünmesi içinde bize yardımcı olacak.

SEZONDA DERİ FARKI

DERİ TRENÇ KOT DERİ ELBİSEDERİ PANTOLON

Bu sezon deriyi en modern haliyle görüyoruz. Ceketlerimizde, kabanlarımızda, elbise, etek ve pantolonlarımızda yani her şey de deriyi görebiliriz. Her kış deriyi farklı versiyonlarıyla kış modasında görüyoruz. Fakat bu yıl deri elbiseler, pantolonlar, etekler sezona sexi bir giriş yapıyor. Derilerle hem gece kıyafetlerinde hem de gün içlerinde oldukça sık karşılaşacağız.

BODYCON SEZONU

dar elbiseler-dar elbisedar uzun elbise

 

2020-2021 sonbahar- kış sezonunda bodycon elbiseleri yani vücudu saran elbiseleri çok göreceğiz. Kimi zaman karşımıza deri kimi zaman triko olarak çıkacak olan bu elbiseler yeni sezonun gözde görünüşlerinden olacak.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Article

0 Yorum

Yorum Yaz